Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam de urgenta un Cuplu cu varsta intre 23- 35 ani pt o fabrica de paine din Capo D'orlando(Italia) Salarizare 600 Euro/persoana Cazarea si masa sunt asigurate de angajator. Contractul se face pe o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire Se lucreaza intre 8-10 ore/zi Comisioane:se achita de persoana Taxa interviu 100 lei(se achita la sustinerea interviului cu agentia partenera din Italia) Cost mediere 100 Euro(se achita la semnarea contractului de mediere) Comisiona Agentie Italia: 300 Euro(se achita in momentul in care se ajunge in Italia)

Cerinte

Selectam de urgenta un Cuplu cu varsta intre 23- 35 ani pt o fabrica de paine din Capo D'orlando(Italia) Salarizare 600 Euro/persoana Cazarea si masa sunt asigurate de angajator. Contractul se face pe o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire Se lucreaza intre 8-10 ore/zi Comisioane:se achita de persoana Taxa interviu 100 lei(se achita la sustinerea interviului cu agentia partenera din Italia) Cost mediere 100 Euro(se achita la semnarea contractului de mediere) Comision Agentie Italia: 300 Euro(se achita in momentul in care se ajunge in Italia)