Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cuplu cu varsta intre 25-45 ani,pt intretinerea unui restaurant din Italia zona Catania. Salarizarea 600-850 Euro/ persoana/ luna. Cazarea si masa sunt asigurate. Asigurarile sociale precum si cele medicale platite de angajator. Contract pe o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire. Se lucreaza 6 zile/ saptamna, 8-10 ore/zi. Taxe: Taxa interviu 50 lei- interviul are loc la sediul firmei in Targu Mures(discutie telefonica cu partea italiana) Cost mediere: 100 Euro se achita dupa discutia cu partea italiana si in momentul in care se semneaza contractul de mediere In italia se achita o taxa de 300 euro - training