Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY recruteaza doua doamne sau un cuplu(sot-sotiem etc) pentru a lucra intr-o fabrica gen abator pasari. Fabrica se afla in localitatea Agia Marina , langa Pafos. Se vor executa urmatoarele activitati: transare pasari, ambalare oua, asezat cutii cu marfa,pastrarea curateniei la locul de munca. Se ofera cazare si masa gratuite .Salariul este platit lunar, in cuantum de 500 euro/net persoana. Se incheie contract pentru o perioada de minim 3 luni, cu posibilitate de prelungire in functie de abilitatile si rezistenta lucratorilor. Contractul se va derula dupa legislatia cipriota. Programul de munca este de 6 zile program de 9-10 ore/zi. Se acorda liber doar jumatate de zi pe saptamana. Cost program: 300 euro+cost transport.

Cerinte

Pot aplica la aceasta oferta doamne/domnisoare cu varsta pana in 45 ani.Sunt agreate si cupluri, in felul acesta familia va obtine un venit mai bun.Candidatii trebuie sa cunoasca limba engleza, intrucat trebuie sa inteleaga si sa execute intocmai indicatiile sefilor ierarhici. Cei care cunosc limba greaca pot de asemenea aplica. Se solicita seriozitate, rezistenta la munca fizica si stress, eficienta, adaptabilitate.