Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE: PENSIUNE din ITALIA - Messina selecteaza URGENT un cuplu! Principalele RESPONSABILITATI: Persoanele selectate trebuie sa fie oameni simpli de la tara, deoarece domnul va trebui sa ingrijeasca animalele (10 porci, gaini, iepuri) si sa curete terasa, piscina, curtea; Doamna va face curatenie in camere (pensiunea are 10 camere ) si sa spele vase in bucatarie.

Cerinte

CERINTE JOB: - NU se cere limba italiana, insa constitue avantaj; - persoana trebuie sa aiba personalitate placuta, sa fie muncitoare si serioasa. SE OFERA: - contract legal de munca pe 1 an cu posibilitate de extindere; - salariul: 600 EURO pentru fiecare; - cazare GRATUITA; - masa GRATUITA; - asigurarile sociale sunt platite de catre angajator; - monitorizare pe toata perioada contractului; - plecare URGENTA. COSTUL PROGRAMULUI: - 250 EURO - comisionul catre agentia noastra ; - 300 EURO - comisionul catre partenerul din Italia; - Biletul de avion;