Detalii loc de munca

Descrierea jobului

LIMBA GERMANA LA NIVEL DE CONVERSATIE ESTE OBLIGATORIE VA RUGAM SA NU VA DEPUNETI CV-UL DACA NU STITI LIMBA GERMANA Pentru ca oamenii nu au ideee ce inseamna sa suni la o ora nepotrivita va rugam sa nu ne sunati decit intre orele 10-17 ora Germaniei. Selectam cuplu tinar pina in 40 de ani pt o familie de nemti -punctul de lucru parcul de distractii Atributiile pt femeie bona copil,gatit,facut curat Atributiile barbatului montarea,demontarea rulotelor pe care aceasta familie le are si la vinzare (sa stie sa calculeze si sa dea restul in momentul in care vinde ) se calatoreste din oras in oras unde se afla parcurile de distractii -cuplul v-a locui intr-o rulota cu dus,Wc,bucatarie Salariul este de 850€/barbat/luna 750€/femeie/luna pt mincare se mai plateste 6€/zi/persoana contractul este pt 9 luni din 18.03.2013-24.12.2013 cazare,asigurare inclusive Va rugam ca dupa ce va depuneti cv-ul sa introduceti adresa de email jobgermania2012 in yahoo mess si sa intrati in contact cu noi.Mentionam ca firma noastra isi are sediul in Germania

Cerinte

se cere limba germana la nivel de conversatie va rog sa nu va depuneti Cv daca nu stiti germana la nivel de conversatie.Testarea cunostiintelor de limba germana se face la telefon sau pe yahoo mess. Va rugam sa nu va depuneti Cv-ul daca nu indepliniti toate conditiile cerute persoane rezistente la stress cuplu pina in 35 de ani harnici si cinstiti Comisionul nostru este de 400€/persoana si se retine din primul salariu Cv-ul se accepta in limba germana cu poza -persoane care stiu sa socoteasca -persoane prietenoase cu clientii -aspect placut ingrijit