Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam doua persoane(de preferat cuplu) pentru a lucra in fabrica producatoare de dulciuri.Sarcini de munca: spala/curata produsele necesare prepararii dulciurilor, ambaleaza si aranjeaza produsele in magazin, efectueaza si alte activitati in functie de cerintele angajatorului. Se ofera salariu lunar net 600 euro/persoana.Contractul de munca se va semna anterior plecarii, dupa promovarea interviului privind cunostintele de limba engleza/greaca. Angajatorul asigura gratuit cazarea.Programul zilnic de munca va fi de 9 ore, saptamanal se luceaza 6 zile, duminica fiind libera. Aplicatia dvs va consta in CV redactat in limba engleza insotit de foto color corp intreg.

Cerinte

Cerinte minimale: - persoane adaptabile la conditiile de munca si exigentele angajatorilor straini, cu varsta cuprinsa intre 25-45 ani - cunostinte de limba engleza sau greaca nivel conversational( cunostintele de limba vor fi testate anterior semnarii contractului) - experienta in domeniu este binevenita si constituie avantaj -seriozitate -stare de sanatate foarte buna -lipsa antecedente penale