Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam un cuplu dispus sa lucreze in Messina(Capo D Orlando) la un restaurant. In principal munca va consta in urmatoarele activitati: servire clienti, preluare comenzi, curatenie in restaurant, debarasatul meselor, ajutor in bucatarie, etc. Se plateste un salariu lunar de 600 euro net/persoana, se asigura gratuit cazarea si masa.Programul de lucru zilnic este de 9 ore.O singura zi pe saptamana este libera.Angajarea se va realiza conform reglementarilor legii italiene, dupa o perioada de proba.Durata contractului de munca este nedeterminata. Plecarile sunt urgente si garantate. Candidatii realmente interesati sunt rugati sa aplice cu CV si foto color full body inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Angajatorul a comunicat urmatoarele cerinte: -cuplu dinamic, usor adaptabil la cerintele muncii in alta tara si la exigentele altei culturi -disponibilitatea de a munci nu in regim de program fix, ci in functie de exigentele clientilor restaurantului -comportament civilizat fata de angajator, clienti, colegi de serviciu -cunostinta de limba italiana -experienta de munca pe post similar.