Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentie plasare forta de munca romaneasca cu director german selectam pentru angajator german femeie (25-40ani) pentru curatenie hotel-restaurant SPA (4stele) in apropiere de Koblenz. Program de lucru 8 ore pe zi (impartite 2 ore Haushalt (treburi gospodaresti slatal, curtenie, calcat), 2 ore curatenie camere Hotel, 4 ore dupa-amiaza restaurant curatenie, ajutor bucatarie), 6 zile pe sapatamana. Cazare masa asigurata, forme de munca legale, salariu net 850 euro, cu posibilitatea de marire dupa 6 sapt daca sunteti eficienta. Contract 10 luni, apoi concediu si puteti relua activitatea dupa concediu. Comision agentie intre 250 si 350 euro in functie de modalitatea de plata.

Cerinte

Limba germana mediu (sa intelegeti ce si cand aveti de facut si sa va puteti exprima). Experienta in curatenie. Femeie cu varsta cuprinsa intre 25 si 40 ani. Capacitate de integrare. Experienta anterioara in strainatate constituie un avantaj. Plecare urgenta.