Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie multinaţională angajează în oraşul Brno, Cehia Cunoştinţe la nivel avansat de limba engleză şi limba germană atât la nivel conversaţional, cât şi scris Cunoştinţe minime IT Disponibilitate pentru relocare în Brno Dorinţa de a forma o carieră în cadrul unei companii multinaţionale Salariu: atractiv între 965 şi 1024 euro brut Bonusuri de performanţă Cei interesaţi sunt rugaţi să aplice cu CV însoţit de o scrisoare de intenţie în limba engleză pe mail Doar persoanele selectate vor fi contactate!

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate