Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: -Oferirea de suport in vederea rezolvarii cererilor si sesizarilor de natura logistica, tehnica si comerciala; - Asigurarea suportului tehnic clientilor vorbitori nativi de limba franceza, germana, portugheza, italiana, spaniola in vederea utilizarii produselor din portofoliul companiei; - Consilierea clientilor cu privire la solutiile corecte pentru cerintele lor; - Furnizarea de suport tehnic post-vanzare (asistarea clientilor cu diagnosticul unitatii). Beneficii: -Pachet salarial atractiv ( salariu fix + transport + tichete de masa + bonusuri + asigurare medicala + asigurare de viata); - Posibilitatea de dezvoltare profesionala; - Training care permite insusirea cunostintelor necesare pentru asistenta tehnica a produselor .

Cerinte

Candidatul Ideal: - Student sau absolvent de studii superioare; - Cunostine avansate de limba Franceza(C1,C2) + Italiana(C1,C2) / Spaniola, Germana(C1,C2), Portugheza(C1,C2) + Italiana / Franceza(C1,C2); - Cunostine limba engleza la nivel avansat; - Experienta in domeniul Customer Support constituie un avantaj; - Bune abilitati operare PC (pachetul MS Ofiice); - Disponibilitate training in regim full time. - Pozitii disponibile: Customer support limba Germana Customer support limbile Franceze si Spaniola (obligatoriu ambele) Customer Support limbile Portugheza si Italiana (obligatoriu ambele)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate