Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI: - Se va realiza suport tehnic prin telefon si mail. OFERTA SALARIALA - se ofera TRAINING din partea companiei - regim full time de mai multe saptamani - salariu fix foarte motivant + tichete de masa - oportunitati de promovare - mediu de lucru tanar si profesionist. DESCRIEREA COMPANIEI: Clientul nostru este una dintre cele mai mari companii pe piata de call center/contact center la nivel european.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: - cunoasterea limbii germane (scris, vorbit, citit) la un nivel avansat - cunostintele de limba engleza prezinta un avantaj - cunostinte tehnice generale in domeniul PC - aptitudini de comunicare deosebite - spirit de echipa - proactivitate - experienta anterioara in domeniul contact center/ inginerie de suport, precum si orice alte certificari in domeniul IT constituie un avantaj.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala