Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brno

Descrierea jobului - Cehia

Oferta: Salariu: 1250 euro brut (+bonusuri de performanță până la 200 de euro) Cazare la hotel in primele doua saptamani Post full time Decont al transportului până la locație (maximum 350 euro) Cerințe: Cunostinte limba engleză nivel C1/ C2 (citit/scris/vorbit) Cunostinte limba germană nivel B2/C1 (citit/scris/vorbit) Cunoștințe de bază IT software, aplicații Apple Disponibilitate pentru relocare. Aplicati numai cu CV in limba engleza pe mail Numai persoanele selectate vor fi contactate.

Cerinte

Arata anuntul si prietenilor tai