Acest anunt a expirat la data: 12.05.2013

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Roman/ Maghiar customer care/ suport tehnic pentru produse DELL Locatie: Atena, Grecia Salariul atractiv Data incepere: 7 Ianuarie 2013 Contract: Permanent full time Relocare: Bilet de avion asigurat in Grecia, Taxi de la aeroport, 2 saptamani cazare hotel, asistenta pentru cazare, cursuri limba greaca, asistenta, imprumut deposit cazare Program: Luni- Vineri intre 09:00 si 17:00 Cerinte: cetatenie romana, cunostinte limba maghiara si limba engleza, experienta in IT Aplicati cu Cv-ul la email: office at job4life (.) ro

Cerinte

Roman/ Maghiar customer care/ suport tehnic pentru produse DELL Locatie: Atena, Grecia Salariul atractiv Data incepere: 7 Ianuarie 2013 Contract: Permanent full time Relocare: Bilet de avion asigurat in Grecia, Taxi de la aeroport, 2 saptamani cazare hotel, asistenta pentru cazare, cursuri limba greaca, asistenta, imprumut deposit cazare Program: Luni- Vineri intre 09:00 si 17:00 Cerinte: cetatenie romana, cunostinte limba maghiara si limba engleza, experienta in IT Aplicati cu Cv-ul la email: office at job4life (.) ro


Joburi similare