Detalii loc de munca

Descrierea jobului

30 LOCURI DANSATOARE-BARI -PLECARI URGENTE SE LUCREAZA PE BAZA DE CONTRACT DE MUNCA NATIONAL APLICABIL IN ITALIA . TRANSPORTUL ESTE PLATIT DE ANGAJATOR CU AVIONUL CU DESTINATIA BUCURESTI-BARI,IAR CINE NU DORESTE DEPLASAREA CU AVIONUL POATE VENI CU ATLASIBUL . CAZAREA ESTE ASIGURATA IN APARTAMENTE DOTATE CU 1,2,3,4,PATURI ,FRIGIDER,ARAGAZ ,BAIE CU CADA +DUS IN FIECARE CAMERA ,MASINA DE SPALAT, FIER DE CALCAT ,TELEVIZOR,PROSOAPE DE BAIE SI LENJERIE DE PAT . COSTUMATIA PENTRU PROGRAMELE ARTISTICE ESTE ASIGURATA DE ANGAJATOR . CONTRACTUL DE MUNCA ESTE PE PERIOADA NEDETERMINATA SI SE INREGISTREAZA LA AUTORITATILE ABILITATE DIN ITALIA . DANSATOARELE TREBUIE SA AIBA UN ASPECT FIZIC PLACUT,VARSTA 18-30 ANI SI SA DEA DOVADA DE MULTA SERIOZITATE LA LOCUL DE MUNCA,DE CAZARE SI IN ORAS, ASPECT FIZIC PLACUT SI VESTIMENTATIE DECENTA . ORICE ACTE DE INDESCIPLINA POT DUCE LA INCETAREA CONTRACTULUI DE MUNCA . DUPA PRIMELE 3 LUNI DE ZILE SE POATE ACORDA LA CERERE SCRISA UN CONCEDIU PLATIT CAT SI COSTUL BILETULUI DE AVION ITALIA –ROMANIA SI RETUR . PROGRAMUL ARTISTIC INCEPE SI SE DESFASOARA IN DISCOTECA-CLUB, DE COMUN ACORD CU ANGAJATORUL . IN CADRUL PROGRAMULUI ARTISTIC SE SUSTINE UN PROGRAM DE TOPLESS SI UNUL NUD DE CIRCA 30 MINUTE . SALARIU ESTE NEGOCIABIL ,BONUSURI POT FI DE 5 EURO PENTRU 15 MINUTE DE CONVERSATIE CU CLIENTUL LA MASA IN DISCOTECA . SI DE 20 EURO DACA CLIENTUL CU CARE INTRETINE CONVERSATIA CONSUMA O STICLA DE SAMPANIE IN SALA DE SAMPANIERIE . CU CAT ARTISTA STIE SA INTRETINA CONVERSATIE CU CLIENTUL SA CONSUME CAT MAI MULTE SAMPANII CU ATAT BONUSUL ESTE MAI MARE . FIECARE BONUS SE PLATESTE LA TERMINAREA PROGRAMULUI IAR SALARIUL SE POATE DA SI SAPTAMANAL . CASTIGURILE DIN CARE FAC PARTE SALARIUL SI BONUSURILE POT FI DE LA 1000 EURO-3500EURO SAU SI MAI MULT . SUNT INTERZISE PE INTREAGA DESFASURARE A PROGRAMULUI ARTISTIC SAU DE CONVERSATIE CUVINTE SAU GESTURI,SAU ALTE FORME DE A DERANJA ARTISTA DIN PARTEA CLIENTILOR SAU A ORICAREI PERSOANE CE SE AFLA IN DISCOTECA –CLUB . TRIMITETI CV SI FOTO CAT MAI AVANTAJOASE PENTRU A VA PUNE IN VALOARE PERSOANA DUMNEAVOASTRA . IN INCINTA DISCOTECII NU EXISTA SEPAREURI SI PRIVE-URI. DE ASEMENI IN DISCOTECA ESTE ZONA RESTAURANT, ZONA BILIARD, ZONA RODEO, FORMATIE CU MUZICA LIVE . DISCOTECA ESTE DISPUSA PE 2 NIVELE (SUPRAETAJATA).

Cerinte

NU SE CERE EXPERIENTA PROFESIONALA ,DEORECE IN PRIMA LUNA DE MUNCA ESTE O PERIOADA DE ACOMODARE SI SE FACE PREGATIRE COREGRAFICA LA LOCUL DE MUNCA . EXPERIENTA PROFESIONALA CONSTITUIE AVANTAJ . NU SE CERE CUNOASTERE LIMBII ITALIENE ,DAR CONSTITUIE AVANTAJ NIVELUL MINIM DE CONVERSATIE .