Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza DESENATOR PROIECTANT pentru clientul nostru din Franta, specializat in realizarea de fatade pentru cladiri. Responsabilitatile viitorului angajat includ: - citirea si interpretarea planurilor si specificatiilor tehnice; - proiectarea in AUTOCAD a diferitelor modele de fatade placate cu marmura si lambriu. Se ofera: - salarizare de 1900 euro brut; - cazare si transport; - incheierea unui contract pe o perioada de 3 luni cu posibilitate de prelungire. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Cautam persoane cu experienta de lucru in Autocad si care sa indeplineasca cerintele: - experienta de lucru in tara/strainatate; - CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA FRANCEZA; - cunostinte de proiectare in constructii civile/industriale; - calificare si autorizatii in domeniu (desenator tehnic, proiectant); - studii medii sau superioare (instalatii, constructii).