Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie – furnizoare de materiale de constructii, cu filiale in mai multe orase din tara angajeaza o persoana care sa ocupe o pozitie de conducere in filiala din Targu Mures. Aceasta persoana urmeaza sa desfasoare urmatoarele activitati: - administrarea depozitului, a resurselor materiale; - coordonarea resurselor umane - pana la 20 de persoane din departamentele vanzari si logistica; - toate activitatile vor fi indreptate in directia obtinerii de profit pentru depozitul pe care il coordoneaza si, implicit, pentru companie, la nivel national.

Cerinte

Sunt necesare: - experienta pe un post similar in alta companie/ experienta in unul sau mai multe din domeniile: vanzari, comercializarea materialelor de constructii/ experienta in domenii conexe in care a ocupat pozitii de coordonare echipe; - aptitudini de leadership si pasiunea de a conduce un grup de oameni catre un anumit scop; - studii superioare; - permis de conducere categoria B; - limba maghiara, de preferat. Se ofera: - Salariu fix + bonus in functie de performante; - Bonuri de masa; - Masina de serviciu; - Telefon de serviciu; - Laptop de serviciu.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate