Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Responsabil cu deschiderea de noi puncte de desfacere, in zona judetelor arondate. - Amenajarea depozitelor si coordonarea echipelor de muncitori. - Responsabil cu reamenajarea spatiilor si organizarea activitatilor din cadrul depozitelor. - Contractarea unor campanii de publicitate si monitorizarea desfasurarii acestora. - Solutionarea diferitelor probleme ce vor aparea in cadrul diverselor activitati ale companiei, in zona de responsabilitate.

Cerinte

- Studii universitare sau postuniversitare intr-unul din domeniile Management, Marketing, Publicitate, Resurse Umane, Psihologie, Administratie-Secretariat. - Persoana riguroasa si tenace. - Cunostinte in domeniul vanzarilor. - Flexibilitate, deschidere la sugestii, pozitivism, optimism. - Capacitate de a respecta termene limita, reguli si proceduri. - Cunostinte legate de lucrul in echipa, motivare si automotivare. - Persuasiune, utilizare eficienta a metodelor de comunicare cu clientii. - Posesor permis conducere categoria B, pentru deplasarea cu usurinta in zona de responsabilitate. Beneficii Oferite - Laptop ! - Telefon mobil ! - Masina de serviciu ! - Pachet consistent de prime si bonusuri !

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate