Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Avantajele Economax: - Reduce consumul benzinei cu până la 25% și a motorinei cu până la 15%; - Reduce emisiile noxelor cu până la 50%; - Asigură curătarea continuă a motorului; - Demaraj si acceleratie mai bună; - Reduce uzura motorului si prelungeste viata acestuia; - Eficient pe orice tip si mărime de motor cu ardere interna; - Economie financiară remarcabilă; - Perioade mai lungi între revizii; - Ușor de instalat; - Fără efecte negative; - Motor mai silentios; - Utilizarea de combustibil fără plumb în locul celui cu plumb fără nicio modificare adusă motorului; - Motorul rulează mai lin; - În aplicarea produsului pe motoare diesel, reduce fumul negru la minim după 3000km; - Nu este necesar niciun aditiv pentru combustibil după instalarea produsului; - Amortizarea investitiei într-un timp foarte scurt; - Nu necesită nicio modificare a motorului; - 100% eficient timp de 400.000km și nu necesită intretinere. Produsul Economax se poate monta la autoturisme de orice fel, cat si la camioane, tiruri, masini agricole, precum si la generatoare de curent, etc cu ardere interna. Pretul unui catalizator Economizor este de 100 euro. La firmele cu parcuri auto, montarea se poate face doar la cca. 30% din parc, iar apoi in rate plate se asigura din economia ce se face la pompa, prin reducerea consumului. Acest produs se foloseste de foarte multi ani in SUA, Canada, Australia, unele tari din Europa.

Cerinte

********************************************************************************************** Peste 18 ani, fara limita de varsta, ambitie, perseverenta, pragmatism, putere de convingere; Constitue un atu sau avantaj, experienta anterioara, cunostinte minime de operare PC si cunostinte minime medicale, dar nu sunt obligatorii; Abilitati bune de comunicare; Seriozitate si ambitie, cu cat te implici mai mult, cu atat vei castiga mai mult, castigul este functie de activitatea desfasurata. Nu se impune target lunar (nu exista deci volum de vanzare obligatoriu). Fiecare lucreaza cat si cand doreste.