Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Inscriere locuri de munca soferi profesionisti Anglia pe www.global-recruting.com Locatia: Anglia Job: Sofer distributie U.K. Durata: Contract (1 an) Cerinte: Permis categoriile B,C,E - Posesorii ADR primesc oferte corespunzatoare Experienta: minim 3 ani Limbi straine: engleza converstional obligatoriu Salarizare: negociabila Start date: conform contract Au prioritate candidatii care au mai lucrat minim 2 ani extern Acte necesare: Buletin pasaport CV- engleza+poza tippasaport permis categoriile: B,C,E cazier curat sanatos + apt de munca Pentru aplicare gratuita incarcati cv in engleza pe www.global-recruting.com Aplicare la oferta: gratuit pe www.global-recruting.com Taxe oferta: taxa interviu: 100 lei Taxa dosar: 100 euro - se plateste dupa interviul direct cu partenerul britanic Taxa plasare: 125 euro - se plateste la primirea contractului de munca din partea angajatorului britanic In atentia candidatilor: Va rugam nu aplicati la aceasta oferta decat daca intruniti conditiile de mai sus Va rugam nu aplicati daca nu sunteti capabili sa achitati taxele de mai sus