Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Paris

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza DULGHER LAMBRIURI in Paris, Franta. Recrutam Dulgher, montator de lambriuri, pentru un santier din Paris care va avea urmatoarele sarcini: - utilizarea masinilor de lucru: presa hidraulica, abricht, circular, freza, banzic; - citirea si interpretarea planurilor tehnice; - realizarea de masuratori si pregatirea suprafetei de lucru; - montarea structurilor de lemn conform planurilor tehnice; - verificarea imbinarilor realizate si ajustarea elementelor. Beneficii: - salarizare bruta de 1500 Euro/luna; - se asigura cazare si transport. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta in producerea si montarea lambriurilor; - calificare de dulgher; - permis de conducere; - responsabilitate si disciplina; - abilitati de lucru in echipa si individual.

Arata anuntul si prietenilor tai