Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clubul se afla in cea mai buna zona din Malta.Clienti fideli, oameni de afaceri, turisti. Dansatoarele vor putea lua cina cu acestia in restaurantul de lux al clubului. Pentru dansul la bara se platesc 10 € / melodie, pentru dansul privat, dansatoarele primesc 20€ / melodie, exclus streap-tease. Dansatoarele primesc un salariu zilnic de 50 € plus 50% din tips-uri. Salariul si comisionul (dans si consumatie) se plateste la fiecere 2 saptamani. Dansatoarele primesc 100 € / ora pentru companie . PROSTITUTIA INTERZISA!!! Comisionul este de EUR 1.50 pt un pahar de sampanie sau de cocktail Comision de 10% pe sticle de bauturi spirtoase / sampanie Dansatoarele trebuie sa aiba o tinuta sexy si sa promoveze o atmosfera profesionala. Dansatoarele platesc 6 € /zi pentru cazare. Dansatoarele sunt cazate in apartamente oferite de catre club. Apartamentele sunt dotate si utilate complet. Masa intra in responsabilitatea dansatoarei.

Cerinte

Artistul: pentru a te inregistra trebuie * sa ai cel putin 18 ani * sa doresti sa devii dansator/dansatoare * sa completezi cu atentie formularul de inscriere si poze de prezentare * sa ai un cont de mail valabil * Sa fii de acoord cu termenii si conditiile *cunostinte minime de lb engleza