Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

clubul are o capacitate de 15-20 dansatoare si este cel mai cunoscut club din oras. Elegant, rafinat, cu circuit inchis, avand un design deosebit, toate acestea il deosebesc de cluburile obisnuite, fiind foarte cautat de toata lumea. REGULILE CLUBLUI : Se danseaza la bara striptease, in ture. Este exclusa orice forma de prostitutie! Costumatia: corset, lenjerie sexy din dantela, rochite scurte din plasa. Obligatoriu o tinuta foarte eleganta si o atitudine pozitiva.

Cerinte

Privat dance, 1 melodie,45 UDS 25% din consumatie, daca clientul plateste cu cardul 30% din consumatie, daca clientul plateste cash 0,50 centi din fiecare dolar incasat de artista pe scena Tips-ul este al artistei integral Transportul,cazarea si masa sunt asigurate 1 zi liber pe saptamana Program: 21.00-05.00 am Durata contractului este de 6 luni, cu posibilitatea de prelungire Castig lunar (real): intre 2000-4000 UDS