Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DETALII CLUB: Este un club frumos, cochet, situat in centrul orasului Munchen, avand o capacitate de 600 persoane. PROGRAM CLUB: Deschis de luni pana duminica, intre orele 21.00-05.00am. Artistele au o zi liber pe saptamana. SALARIU: · 50 euro pe zi · Artista castiga si din dansurile la privat, consumatie si tips · Salariul se da la sfarsitul fiecarei saptamani DANSURILE: · 25 euro pentru fiecare dans, durata fiecarui dans este intre 3-5 minute · Banii se dau in fiecare dimineata, inainte de plecarea din club CONSUMATIE: · Artista primeste intre 25% din consumatia facuta · Tips-ul de la clienti, revine in totalitate artistei · Banii se dau in fiecare dimineata, inainte de plecarea din club IMBRACAMINTE/INCALTAMINTE: Fuste scurte, corset, rochii din dantela, usor transparente, lenjerie intima din dantela; incaltamintea trebuie sa fie cu toc inalt care sa puna in valoarea artista DURATA CONTRACTULUI: 3 luni, cu posibilitatea de prelungire automata, numai cu acordul clubului si al agentiei CAZAREA/TRANSPORTUL/MASA: · Cazarea costa 5 euro pe zi, este asigurata de club, in apartamente de 2-3 camere, in fiecare camera stau maxim 2 persoane; apartamentele sunt complet utilate · Artista isi plateste singura biletul de avion sau autocar · Artista isi asigura mancarea din banii ei; pe luna, in medie, maxim 200 euro costa mancarea

Cerinte

Varsta: 18 - 36 ani Sex: feminin CONDITII DE ANGAJARE: · Varsta minima 18 ani · Inaltime minim 1,65 cm · Greutate proportionata cu inaltimea · Aspect fizic placut · Experienta in domeniu nu este necesara · Limba engleza sau germana, minim nivel conversational · Personalitate pozitiva, vesela si serioasa · Clubul accepta si artiste incepatoare