Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Debutanti, Asistenti medicali, pentru Marea Britanie - ne adresam asistentilor medicali fara o experienta deosebita, - este suficient sa aveti stagii de voluntariat si recomandari - limba engleza la un nivel bun - inregistrare la NMC. Pentru asistentii medicali care nu au inregistrarea la NMC- UK le oferim posibilitatea sa aplice ca si carer sau domiciliary care worker, in paralel – gratuit – vor fi consiliati pentru aplicatia NMC. Dupa obtinerea inregistrarii vor putea trece pe o pozitie de asistent. incepand de la 7 lire / ora – carer sau domiciliary care worker incepand de la 11 lire / ora – nurse