Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECARI URGENTE IN GERMANIA PENTRU 4 MUNCITORI LA DEMONTARE DE GRANIT DE PE FATADA ,PUNCTELE CE CUPRIND TAIAT CU FLEXUL PANA LA COTA ZERO. TRANSPORTAT VATA DE STICLA AMBALATA PANA LA PARTER IN CONTAINERE.VOLUMUL LUCRARII ESTE DE 2000 METRI PATRATI . SE PLATESTE 4EURO/MP. LUCRAREA ESTE SITUATA LA FRANKFURT POT PLECA LA ACEST LOC DE MUNCA MUNCITORI DETINATORI DE (P.F.A) PERSOANA FIZICA AUTORIZATA IN ROMANIA ACTIVITATE PRINCIPALA CONSTRUCTII ,CEI CARE NU AU SI DORESC SA PLECE TREBUIE SA DETINA ACEAST CERTIFICAT CARE SE ELIBEREAZA DE CATRE REGISTRU COMERTULUI DIN LOCALITATEA DE RESEDINTA A SOLICITANTULUI. -CAZAREA ESTE ASIGURATA -TRANSPORTUL DE LA LOCUL DE CAZARE LA LOCUL DE MUNCA ESTE ASIGURAT. SCULELE SI UNELTELE DE LUCRU ASIGURATE.PROTECTIA MUNCII DE SANTIER SI ASIGURARE DE DAUNE DE RISC ASIGURATE

Cerinte

-MASA NU ESTE ASIGURATA. -MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL BANI DE MASA,(NU SE ACORDA AVANS)PENTRU PRIMA LUNA DE MUNCA PANA LA PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA . MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL HAINE DE LUCRU(SALOPETA , CASCA, BOCANCI DE SANTIER) -ASIGURAREA MEDICALA REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI. -TRANSPORTUL DIN ROMANIA-GERMANIA REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI. TAXA CONSULTANTA SE ACHITA ASTFEL: -500 LEI IN MOMENTUL DEPUNERI DOSARULUI SI SEMNARII CONTRACTULUI PARTENERULUI CE ARE LUCRAREA IN GERMANIA TOTODATA SI DATA PLECARI. TRIMITETI CV+FOTO la adresa de e-mail