Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - all over UK

Descrierea jobului - U.K.

Sunteti un Medic Dentist interesat sa lucreze intr-un cabinet de elita din UK? Credeti ca puteti oferi un serviciu si o ingrijire de calitate pacientilor dvs.? Considerati ca este important sa lucrati alaturi de cei mai buni profesionisti din domeniul dentar? Atunci sunteti persoana potrivita pentru clientul nostru – unul dintre cele mai mari lanturi de cabinete dentare din Marea Britanie (peste 170 de cabinete pe tot teritoriul Regatului Unit). Daca aplicati pentru aceste posturi, veti avea oportunitatea de a oferi tratamente stomatologice atat in sistemul de asigurari de stat cat si in cel privat. Oferta: • salariu atractiv: 65,000 – 85,000 lire brut / an, • training si pregatire personalizata inainte de inceperea activitatii, • consultanta gratuita pentru inscrierea la General Dental Council, • suport in procesul de relocare.

Cerinte

• minim 3 ani de experienta dupa incheierea facultatii, • foarte bune cunostinte de limba engleza (certificari LINGUARAMA, UBELT sau IELTS sunt cerute), • detinerea Certificatului de Conformitate de la Ministerul Sanatatii. Pentru alte informatii, va rugam nu ezitati sa ne contactati.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Arata anuntul si prietenilor tai