Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sunteti un Medic Dentist interesat sa lucreze intr-un cabinet de elita din UK? Credeti ca puteti oferi un serviciu si o ingrijire de calitate pacientilor dvs.? Considerati ca este important sa lucrati alaturi de cei mai buni profesionisti din domeniul dentar? Atunci sunteti persoana potrivita pentru clientul nostru – unul dintre cele mai mari lanturi de cabinete dentare din Marea Britanie (peste 170 de cabinete pe tot teritoriul Regatului Unit). Daca aplicati pentru aceste posturi, veti avea oportunitatea de a oferi tratamente stomatologice atat in sistemul de asigurari de stat cat si in cel privat. Oferta: • salariu atractiv: 65,000 – 85,000 lire brut / an, • training si pregatire personalizata inainte de inceperea activitatii, • consultanta gratuita pentru inscrierea la General Dental Council, • suport in procesul de relocare.

Cerinte

• minim 3 ani de experienta dupa incheierea facultatii, • foarte bune cunostinte de limba engleza (certificari LINGUARAMA, UBELT sau IELTS sunt cerute), • detinerea Certificatului de Conformitate de la Ministerul Sanatatii. Pentru alte informatii, va rugam nu ezitati sa ne contactati.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate