Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru o clinica privata din Danemarca un Medic Specialist Dermatolog in vederea angajarii si ulterior a preluarii cabinetului de Dermatologie Clinica este bine echipata , este localizata intr-un oras de dimensiuni medii la o ora si jumatate distanta de Copenhaga , cu portofoliu de clienti deja existent Contractul de angajare este pentru primii 3-4 ani , urmand apoi sa se faca preluarea acestuia Salariul : 9300 Euro brut / luna in primii 3-4 ani de angajare pana la preluarea cabinetului - aprox 23000 Euro brut / luna dupa preluarea cabinetului Se ofera un curs de limba Daneza de 6 luni Se ofera suport in vederea derularii procedurilor legale de angajare Se ofera suport in vederea relocarii cu intreaga familie Se asigura suport legal in vederea preluarii si administrarii clinicii

Cerinte

Minim 4 ani experienta ca si Medic Specialist Dermatolog cu cabinet propriu Nivel de limba Engleza mediu / avansat Ambitios si cu bune competente manageriale in vederea organizarii activitatii si personalului clinicii Personalitate placuta si deschiasa

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate