Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SINTECH ENGINEERING Srl, societate italiana lider in sectorul proiectarii Automotive/Powertrain si Industrial, cauta ingineri proiectanti mecanici pasionati de sectorul AUTOMOTIVE , pentru ai putea integra in propria echipa de proiectare pentru clienti la nivel mondial, cu urmatoarele caracteristici:

Cerinte

- experiente de cel putin 2 ani in domeniu tehnic; - bune cunostinte mecanice si al desenului tehnic/prelucrare materiale/tolerante; - bune cunostinte CAD 3D preferabil: Catia V5 si/sau Unigraphics si/sau Pro/E; - disponibilitate pentru transfer in Italia - limba italiana si / sau engleza Beneficii Oferite Retributie stimulanta in functie de competentele demonstrate pe parcursul selectiei si activitatii la sediul clientului nostru, care garanteaza satisfactii si crestere profesionala. NB: Contractele sunt pe termen determinat cu posibilitate de prelungire. Toti candidatii de ambele sexe , sunt invitati sa trimita CV-urile indicand ca si referinta : (PMA/13)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate