Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Avem nevoie urgent de persoane pentru dezapezirea si impodobirea oraselor de sarbatori si ingrijirea parcurilor. Plecarile sunt inainte de sarbatorile de iarna si sunt urgente. In acest domeniu dupa perioada de iarna se poate prelungi contractul de munca pe sezonul de primavara cand se tund pomii si gazonul. Contractele sunt pe o perioada lunga de timp. Se lucreaza in echipe cu utilaje profesionale. Concediul este platit de sarbatori din partea angajatorului! Ne gasiti de Luni pana Vineri intre orele 09:00 - 17:00. Grabeste-te si locul va fi al tau! Inscrierile se fac pana in data de 30.11.2012 cu plecare in data de 14.12.2012!

Cerinte

Cerem si oferim seriozitate. Consumul de alcohol este strict interzis. Persoanele care detin permis de conducere de categoria B, C sau tractor prezinta avantaj. Munca fizica la temperaturi scazute. Cunoasterea limbilor straine nu este necesara. Asigurare medicala inclusa pe prioada contractului.