Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere job: -dezvoltare proiecte de complexitate si durata medie / mare -lucru in echipa sau individual -pachet salarial negociat in functie de experienta -ore suplimentare platite -bonusuri per proiect -program de lucru foarte flexibil

Cerinte

Cunostinte: -PHP, MySQL avansat -mod de lucru obligatoriu MVC -cunoscator si utilizator a cel putin unui framework popular (Zend, CodeIgniter, Symphony...) -tehnici de optimizare de baze de date -capabil de HTML / CSS W3C -cunostinte AJAX si / sau jQuery reprezinta un plus -cunostinte si practici SEO on page reprezinta un plus -cunostinte administrare servere Linux / Apache / MySQL / PHP reprezinta un plus Abilitati: -foarte capabil sa estimeze si sa respecte toate termenele de livrare -foarte organizat -sa poata tine pasul cu noile tehnologii si tendinte in domeniu -sa fie capabil sa prezinte un raport zilnic de activitate conform cu procedurile de lucru -sa poata suplimenta timpul de lucru in situatii limita Candidatii vor prezenta portofoliul de lucrari si referinte relevante.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala