Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Belgia SPECIALIST DIAGNOZA CAMIOANE Descriere: - va lucra pe automobile si camioane Volvo; - depanari auto, service etc; - detecteaza si realizeaza diagnoza penelor sau a anomaliilor de origine electrica; - efectueaza operatiuni de intretinere si revizie a vehiculelor.

Cerinte

- experienta in diagnoza pentru autocamioane; - cunostinte temeinice in domeniul auto si experienta in service pentru camioane, mecanica, electrica, electronica si depanari auto; - permis de conducere categoria B(categoria C constituie avantaj); - operare foarte buna a programelor auto de diagnoza si testare. Beneficii: - salarizare atractiva: 1800 euro/luna brut; - cazare si transport asigurate; - contract individual de munca si asistenta permanenta de la data inceperii si pana la data incheierii acestuia. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 poze(una tip buletin/una full body). NU PERCEPEM COMISION SAU ALTE TAXE INAINTE DE PLECARE! Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.