Detalii loc de munca

Descrierea jobului

planificarea, organizarea, coordonarea, conducerea şi controlul activităţilor hoteliere; elaborarea strategiilor de dezvoltare a serviciilor specifice; dezvoltarea şi promovarea imaginii hotelului prin planificarea şi coordonarea activităţilor de marketing şi publicitate; asigurarea unei bune promovări şi vânzări de servicii hoteliere; dezvoltarea relaţiilor cu agenţiile de turism; supervizarea utilizării corespunzătoare a metodelor de fidelizare a clientelei; mobilizarea personalului din subordine în vederea menţinerii standardelor înalte ale serviciilor hoteliere oferite; urmărirea soluţionării eficiente a solicitărilor clienţilor.

Cerinte

brevet de Manager de Hotel sau brevet de Director de Hotel 5 ani experienţă in turism atestat limba straină curs de management in turism Beneficii oferite pachet salarial motivant. mediu de lucru profesionist. sansa de a lucra intr-o companie performanta.