Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam urgent Director Productie (inginer instalatii sanitare HVAC gaz) pentru un renumit grup de firme din Brasov • Responsabilitati: - Coordonarea activitatii departamentului productie si implicarea activa in lucrarile companiei; - Gestionarea resurselor materiale si umane pentru finalizarea lucrarilor in termen si cu respectarea standardelor de calitate; - Reprezentarea companiei in relatiile cu beneficiarii lucrarilor, subcontractori sau alti colaboratori; - Colaborarea cu departamentele companiei pentru realizarea obiectivelor ; • Studii si instruiri - Studii superioare in domeniul instalatiilor pentru constructii (instalatii sanitare, HVAC si gaz); - Cunoasteea soft-urilor specializate de proiectare instalatii sanitare, HVAC si gaz (capacitate de a citi planuri si scheme) si de operare MS Office (Word, Excel); - Cunoasterea, la nivel conversational a unei limbi straine (engleza, franceza, germana)preferabil engleza; - Cursuri de management - Posesor carnet auto cat.B -Oferta salariala foarte motivanta

Cerinte

• Experienta - Minim 10 ani intr-un post similar : coordonare lucrari instalatii sanitare, HVAC si gaz; • Caracteristici personale - Bun organizator , coordonator si conducator capabil sa motiveze colectivul din subordine; - Dinamic si tenace in atingerea obiectivelor; - Sociabil - Flexibil in gandire; - Usurinta in comunicare

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate