Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Atributii:planificarea, organizarea si coordonarea serviciilor oferite de Grupul Filadelfia; Elaborarea strategiilor de promovare; studii de piata, propunerea de solutii pentru a creste cota de piata Deplasari in tara la agentiile arondate zonei, pentru a lua masuri in vederea cresterii vanzarilor si atingerea targeturilor propuse Raspunde de activitatea agentiilor din Drobeta turnu Severin, Oradea, Arad, Timisoara, Deva, Targu Jiu, Lugoj, Petrosani, Craiova si Slatina

Cerinte

Candidatul trebuie sa aiba studii superioare de preferinta in domeniul turismului De asemenea, este binevenit un nivel avansat al limbii engleze si/sau franceze. Aptitudini de lucru în echipă, abilitatea de a prioritiza, atitudine pozitivă, rezistenţă la stres. Disponibilitate pentru deplasari in tara. Experienta 3 – 5 ani in turism, de preferinta pe o pozitie de conducere. Beneficii Oferite Mediu de munca placut, dinamic si motivant. Pachet salarial atractiv, in functie si de nivelul vanzarilor, bonuri de masa. Telefon mobil, masina de serviciu. Candidatii sunt invitati sa trimita un cv la adresa recrutarefiladelfia@gmail.com

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate