Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asigura raspuns prompt la cerintele clientilor; Programeaza si optimizeaza rutele de transport pentru clientii nostri(costuri minime si eficienta maxima); Monitorizeaza fluxul de documente si rezultate administrative, se asigura ca fiecare transport se face pe baza unei comenzi sau fisier de planificare; Cunoaste si respecta prevederile legale cu privire la circulatia pe drumurile pubilice, in trafic intern de marfuri; Coordoneaza si supravegheaza activitatea conducatorilor auto; Urmareste ca starea tehnica a masinilor sa fie in concordanta cu mentenanta; Gaseste solutii optime de desfasurare a transporturilor si comunica solutile alese catre clienti; Organizeaza transporturile in cele mai bune conditii, cu respectarea calitatii si termenelor cerute de standardele firmei; Realizeaza rapoarte de activitate aferente departamentului; Salariu 18000 euro/an

Cerinte

Studii medii / superioare Persoana: - motivata; - ordonata; - meticuloasa; - rezistenta la stres; - dispusa sa invete; Candidatul trebuie sa vorbeasca limba engleza conversational si sa aiba experienta in domeniu.