Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

FM GROUP World este o companie internaționala fondata de Artur și Andrei Trawinski, in Wroclaw-Polonia. Firma opereaza in domeniul MLM (Multi Level Marketing) si distribuie produse de parfumerie Federico Mahora, cosmetice pentru machiaj FM GROUP MAKE UP, produse chimice de uz casnic FM GROUP for HOME si produse pentru intretinerea autoturismelor FM GROUP for CAR. Produsele noastre se vand in sistem MLM. MLM sau marketingul in sistem etajat este o cale de distributie a produselor si a serviciilor, care are loc in afara retelelor de magazine traditionale. Este o ramura a vanzarilor directe – produsele ajung la consumatori prin Distribuitori, care primesc un comision special din partea companiei pentru achizitiile lor si pentru popularizarea produselor si serviciilor noastre. Puteti de asemenea colabora cu noi recomandand produsele noastre familiei si prietenilor sau prin construirea unei retele de vanzari. Veti primi puncte pentru achizitiile produselor comandate, puncte care se transforma in comisionul acordat conform Planului de Marketing. Daca va creati un grup de oameni care recomanda si cumpara la randul lor produsele noastre, atat dumneavoastra cat si persoanele invitate de dvs. pentru colaborare vor primi puncte la cumpararea produselor. Succesul tau este in mainile tale. Lucrand in FM GROUP inseamna ca tu iti stabilesti obiectivele si noi iti oferim instrumentele necesare pentru a le indeplini. Multi Level Marketingul este o afacere pentru oricine apreciaza independenta si vrea sa devina un om de succes.

Cerinte

Cunostintele de marketing constituie un avantaj dar se poate invata. peste 18 ani , abilitati de comunicare energic si entuziast nu necesita carnet de sofer si cunoasterea unei limbi straine