Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentie romaneasca cu director german recrutare personal, seletam chelnerite, camerite, personal curatenie pentru hotel-restaurante germane. Exprimarea si intelegerea limbii germane sunt obligatorii. Posibilitatea de a incepe munca imediat. Conditii de munca legale, cazarea si masa sunt asigurate, salariu minim net incepand cu 850 euro net pentru personal curatenie si cameriste; pentru chelnerite 900 euro net+ bacsis sau 1100 euro net (pentru chelnerite se cere limba germana avansat), ajutor bucatar 900 euro net, bucatari intre 1200-1400 euro net. Posibilitate negociere salariu in functie de experienta si nivel limba germana. Nu avem taxe de dosar, C.V. cu foto pe adresa de mail mentionata sub fotografia din anunt.

Cerinte

Limba germana mediu. Acceptam si personal fara experienta in domeniu dar cu dorinta de a invata. Persoane energice, harnice. Experienta anterioara in Germania constituie un avantaj. Disponibilitate minim 3 luni.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala