Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOB doctor specialist in psihiatrie, hematologie, patologie, radiologie, neurologie, ortopedie- operatii, si JOB GPs – tineri care doresc sa faca practica in Danemarca Salariu intre 6700 euro si 7500 euro brut Se ofera: -curs de limba daneza gratuit. - ajutor pentru inregistrarea documentelor in Danemarca. - ajutor pentru relocare. - ajutor pentru integrarea familiei. Se cere limba engleza minim nivelul B1 Trebuie sa aiba documentele medicale recunoscute de UE Se cere experienta /sunt posibilitati si fara experienta Va rugam aplicati doar cu CV Europass in limba engleza pe e-mail