Detalii loc de munca

Descrierea jobului

A-TEAM MEDICAL RECRUITMENT cauta medici Rezidenti si Specialisti pentru posturi de SHO si Registrar in spitale de stat din Republica Irlanda. Conditii excelente de munca si pachet salarial atractiv ! Specializarile pentru care avem oferte in acest moment sunt : Chirurgie Generala Ortopedie-Traumatologie Urgente (nu Ambulanta) Anestezie si Terapie Intensiva Pediatrie Interne Obstetrica-Ginecologie Psihiatrie Oncologie / Hematologie. Este posibil sa avem oferte si pentru alte specializari asa ca nu ezitati sa ne contactati si sa ne trimiteti CV-ul dvs. A-Team impreuna cu spitalele irlandeze va va ajuta cu si va plati in avans pretul inregistrarii dvs. la Irish Medical Council, se va ocupa de formalitatile legate de asigurare si de deschiderea unui cont bancar. Nivelul de salarizare variaza in functie de experienta avuta. Asftel, un SHO poate castiga intre 2500 si 3500 Euro net pe luna iar un Registrar intre 3500 si 4500 Euro net/luna. Aplicati acum si incepeti cariera in Irlanda in cel mai scurt timp posibil !

Cerinte

Candidatii trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii: - Minim 1 an de experienta recenta in una din specializarile mentionate mai sus - Bune cunostinte de limba Engleza - Eligibilitate pentru inscrierea la Colegiul Medicilor din Irlanda (detinerea Certificatului de Conformitate de la Ministerul Sanatatii) - Dorinta de a lucra in Republica Irlanda pentru cel putin 12 luni.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate