Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Doctori specialisti psihiatri Specializare in domeniul psihiatric Experienta minimum 3 ani Nivel avansat al limbii engleze, motivat puternic pentru a lucra si locui in strainatate 37 ore/ saptamana, 82 000 – 85 000 euro/ an (in functie de calificare), 6 saptamani concediu platit Se ofera curs de 6 luni pentru aprofundarea limbii daneze, asistenta pentru cazare si relocare in Danemarca Aplicati doar cu CV in limba engleza format Microsoft Office pe E-mail al companiei , daca va incadrati in aceasta oferta. Aplicatiile care nu corespund, nu vor fi luate in considerare.

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate