Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTA I.T. U.A.E(Dubai),Germania,Anglia Technical Program Manager Network Transport Engineer Network Operation Engineer NetworkEngineer Corporate Network Design Engineer Network Engineer Network Center Technician Suntem în căutarea de Programatori si specialisti in I.T. pentru Unix, Linux, sistemul de administratori de Windows, administratori baze de date, Java, C, C + + programatori si dezvoltatori, ingineri de software şi multe altele. Oferim locuri de munca IT Europa, Emiratele Arabe Unite (Dubai), Anglia. CONTACT: DCS Manpower Corporation Arad/Romania Str 1 Decembrie 1918 Nr 4 Fax:0040257210261

Cerinte

Persoane serioase Varsta 21-40 Ani Ambitioasa,Posibilitate avansare Cinic Sanatosi Fara Cazier 1 Poza Tip Se da Interviu si Proba in Elvetia Cheltuieliile sunt suportate de catre Compania Angajatoare Disponibilitate la Calatorii Se asigura Cazare in conditii de lux, Masina de servici Toate Facilitatile Se poate pleca inpreuna cu Familia

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Master / studii postuniversitare