Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitie : RMO CONDITIILE: - Medic Rezident sau Specialist Medicina Interna, - Experienta pe neurologie,psihiatrie - Minimum 300 de canule si minimum 300 de recoltari, - Nivel mediu la limba engleza uzuala si medicala, - Eligibil de a se inscrie la GMC. AVANTAJELE ACESTEI OFERTE PENTRU RMO: - Veti lucra in spitale in toata Marea Britanie , - Aveti posibilitatea unui castig de 1903 lire sterline pe saptamana brut, / 49,500 GBP gross per annum - Programul de lucru Se lucreaza prin rotatie 2 saptamani DA ,2 saptamani NU In saptamana cand sunteti liber (a) puteti sa lucrati ca si locum si sa va gasiti o cazare sau puteti sa veniti in tara. - Cazare asigurata gratuit in spital pentru saptamana in care lucrati. - Contract de munca : 6 luni pana la 2 ani - Concediu platit, - Asigurari medicale si sociale