Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Conditiile de selectie: • Trebuie sa aveti diploma de medic specialist • Experienta ca si medic specialist, • Cunostinte de limba Engleza nivel C2, • Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila , • Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata, Pachet Salarial • Contracte de munca pe perioada nedeterminata, • Salariul va fi in functie de specializare si experienta fiecarui candidat in parte • Curs de limba Norvegiana • O scurta calatorie in Norvegia pentru a vizita spitalul si orasul, aceasta calatorie va fi inainte de inceperea cursului de limba • 37 de ore de lucru pe saptamana, • Asistenta in gasirea unei locuinte dar si in relocare, • Va oferim asistenta in pregatirea documentelor pentru inregistrarea dvs ca si medic in Norvegia • Asistenta in gasirea unui loc de munca si pentru partener- daca acesta este tot in domeniul medical • Asistenta in gasirea unei gradinite , scoala pentru copii dvs.