Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Business Activ Consult locuri de munca pentru medic cardiolog pentru Spital public din regiunea CHAMPAGNE ARDENNES, din Franta Localitate se afla la 120km de Paris si are 14000 de locuitori. Are o gara TER care o leaga de marile orase din Franta. Ce trebuie sa faceti??? Pasul 1: Ne trimiteti un cv in franceza Pasul 2: Interviul cu Business Activ Consult in franceza Pasul 3: Cei care trec de interviu vor sustine un alt doilea interviu cu Angajatorul. Ce va ofera??? - Se lucreaza in spitale public - Post de Praticien contractuel - Salariu de 3900€net/garzi. - Timpul normal de lucru de 40 de ore pe saptamana - Concediu platit, - Asigurari medicale si sociale, Cerinte : - Sa fiti medic specialist anestezist - Experienta constituie un avantaj - Sa stiti limba franceza nivel B1- B2 Cel mai important lucru de retinut este ca : NU PERCEPEM COMISION