Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NOU: BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA MEDICI PENTRU BELGIA Locul de munca: Sector Privat si/sau Public. Locatia: Belgia Pozitie: Doctor Specialist Medicina de Urgenta Conditiile de selectie: - Diploma Medic+ Diploma Medic Specialist, - Cunostinte de limba Franceza sau Olandeza nivel C2, - Experienta minimum 2 ani ca si medic Specialist (nu se iau in considerare anii de medic rezident), - Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila , - Sa fiti motivat sa lucrati ca si medic specialist de urgenta pe o perioada de minimum 3 ani de zile in Belgia, - Sa fiti de acord sa obtineti BAG -Brevet Acute Geneeskunde ( teroretic si practic, educatie pe o perioada de 1 an + practica supravegheata) NOTA: Diplomele dvs trebuie sa fie acceptate de catre institutul Belgian- Naric, pentru asta avem nevoie de informatii despre educatia dvs, institutie si programul educational. Pachet Salarial: - Contracte de munca pe perioada nedeterminata cu o perioada de proba de 6 luni, - Salariul de baza este de 6000€ / luna ( x 13.92), - Cazarea este asigurata dar este platita de fiecare candidat in parte, - Programul de lucru este de 38 de ore pe saptamana, - Concediu anual de 20 de zile pe an, - Zile libere legale nationale: 10 zile pe an, - Asigurare medicala, - Vi se ofera plata in plus pentru ture lucrate, weekend-uri lucrate si zile de sarbatoare legala lucrate, - Vi se ofera sprijin pentru relocare,