Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faceti??? Pasul 1: Ne trimiteti un cv in engleza Pasul 2: Interviul cu Business Activ Consult in engleza Pasul 3: Cei care trec de interviu vor sustine un alt doilea interviu cu Angajatorul.In urma interviului cei selectati vor participa la un curs pentru invatarea limbii suedeze . Ce va ofera??? O scurta calatorie in Suedia unde aveti posibilitatea de a lua un prim contact cu spitalul si cu membrii staf-ului , cu metodele si instrumetele de lucru inainte de inceperea cursului Se lucreaza pentru spitale private si de stat . Perioada contractului- permanenta – perioada cel putin un an de zile cu posibilitate de prelungi Salariul 55 000 k SEK, 5500euro care inseamna un salariu net de 4000 euro pe luna. Pe perioada in care invatati limba suedeza si lucrati nu o sa primiti salariul de 4000 euro net dar dupa ce nivelul dvs la limba Suedeza este foarte bun si va puteti descurca singura sa lucrati , salariul dvs va fi cel mentionat Se lucreaza in medie 36 de ore pe saptamana Asigurari sociale, Asigurari medicale Cazare asigurata de angajatorsi plus cheltuieli ar fi in jur de - 15000 SEK pe lun Concediu platit,