Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BUSINESS ACTIV CONSULT recruteaza medici specialisti oncologie si cancerologie pentru Spitale din Franta Ce trebuie sa faceti??? Pasul 1: Ne trimiteti un cv in franceza Pasul 2: Interviul cu Business Activ Consult in franceza Pasul 3: Cei care trec de interviu vor sustine un alt doilea interviu cu Angajatorul. Cerinte : - Sa fiti medic specialist - Experienta constituie un avantaj - Sa stiti limba franceza nivel B2 - Sa fiti eligibil pentru a va inregistra la Ordinul Medicilor din Franta ( Certificat de Conformitate ) OFERTA - Post de Praticien contractuel - Contract de praticien contractuel sau praticien hospitalier - Salariu minim 3800 euro net pe luna plus garzi Garzile sint platite - Timpul normal de lucru de 40 de ore pe saptamana - Concediu platit, - Asigurari medicale si sociale, CE VA OFERA BUSINESS ACTIV CONSULT??? - Aranjam interviul cu angajatorul, - Asistenta in pregatirea documentelor, - Asistenta in inregistrarea la Ordinul Medicilor din Franta,