Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta: - Se lucreaza in spitale de stat , - Salariul este in functie de specializare si de experienta estimativ 3900 euro + Garzi pana la 5000 euro brut pe luna, - Se asigura cazarea dar va fi platita de fiecare candidat in parte - Contractul este pe perioada nelimitata. - Vi se ofera asistenta in pregatirea documentelor pentru inscrierea la Ordinul Medicilor din Franta. Se solicita : - Limba franceza nivel B1-B2 - Diploma de medic specialist, - Cerificate de conformitate, - Varsta Maxima 50 de ani

Cerinte

Oferta: - Se lucreaza in spitale de stat , - Salariul este in functie de specializare si de experienta estimativ 3900 euro + Garzi pana la 5000 euro brut pe luna, - Se asigura cazarea dar va fi platita de fiecare candidat in parte - Contractul este pe perioada nelimitata. - Vi se ofera asistenta in pregatirea documentelor pentru inscrierea la Ordinul Medicilor din Franta. Se solicita : - Limba franceza nivel B1-B2 - Diploma de medic specialist, - Cerificate de conformitate, - Varsta Maxima 50 de ani


Joburi similare