Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru unul dintre clientii nostri din Franta, cautam dulgheri/fierari betonisti cu experienta in lucru cu cofraje metalice. Responsabilitati: - prezice cantitatea de beton, oțel, si cofraje necesara, din planurile de executie; - pregatire cofraje, crearea grilajului din oțel prin sudare; - instalarea de cofraje și turnare de beton vibrant pentru un finisaj de calitate bună; - realizarea cofrajelor care sa aiba forma exacta partilor de zidarie; - asigura sigilarea cofrajului pentru a evita scurgerea betonului care va fi turnat; - uleiaza interiorul cofrajului pentru a preveni lipirea cimentului la uscare; - odata ce betonul s-a uscat, cofrajul este indepartat si pot fi reutilizate pentru o alta parte a santierului.

Cerinte

Cunostinte de limba franceza la un nivel cel putin conversational sunt necesare. Calificare profesionala in domeniul constructiilor este obligatorie. Experienta internationala sau nationala de minim 3 ani in domeniul constructiilor cu cofraje metalice. Referinta de la un loc de munca anterior este obligatorie. Beneficii: Cazare asigurata. Transportul din Romania - Franta si retur asigurat. NU SE PERCEPE COMISION!