Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam, pentru clientul nostru, doi dulgheri cu experienta, cunoscatori ai limbii franceze, disponibili sa lucreze in urmatoarele conditii: -Contract de munca incheiat in Romania urmand ca munca sa se desfasoare pe santiere germane -Program de lucru zilnic de 8 ore.Se lucreaza 5 zile pe saptamana. -Se asigura cazare si masa, angajatotorul asigura transportul. Conditii de salarizare: orele lucrate in regim de program normal sunt platite cu 9 euro.Orele suplimentare se platesc 10 euro/ora. Angajatorul asigura inclusiv echipamentul de protectie. Atributii: realizarea de structuri metalice si din lemn pentru constructii industriale. Candidatii interesati de oferta sunt rugati sa trimita CV detaliat, in limba franceza, inclusiv la adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte minime obligatorii pentru ocuparea postului: -experienta de lucru pe santiere de constructii industriale -cunostinte de limba franceza, nivel conversational - adaptabilitate la mediul de lucru multicultural si la exigentele angajatorului -lipsa antecedente penale -seriozitate si comportament civilizat